Naruto
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Naruto

-Naruto World-
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Ce va placut la personaje alese???

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
ochii reci a lui Gaara
Hokage
Hokage
ochii reci a lui Gaara


Numarul mesajelor : 364
Varsta : 28
Sat : Satul ascuns in nisip
Data de inscriere : 06/02/2008

Ce va placut la personaje alese??? Empty
MesajSubiect: Ce va placut la personaje alese???   Ce va placut la personaje alese??? Icon_minitimeMier Feb 06, 2008 7:34 pm

Aici o sa faceti o mica compunere care sa cuprinda minim 3 randuri,vreau sa ziceti ce v-a placut la personaje(fata si baiatul),ne povestiti ce v-a atras la ei,lasati imaginatia sa va inconjuare.
Sus In jos
http://naruto.forumgratis.ro
..::T~r~i~l~u~l~i~l~u::..
Anbu
Anbu
..::T~r~i~l~u~l~i~l~u::..


Numarul mesajelor : 236
Sat : Satul ascuns in sunet
Data de inscriere : 07/02/2008

Ce va placut la personaje alese??? Empty
MesajSubiect: Re: Ce va placut la personaje alese???   Ce va placut la personaje alese??? Icon_minitimeSam Feb 09, 2008 2:03 am

Like a Star @ heaven Mie miau placut mai multe personaje......
Dar cel mai molt....au fost Gaara & Hinata



Gaara & Hinnata:Ce va placut la personaje alese??? 83712Poi sa incepem........Duapa parerea mea ei sar potrivi oarecum......Gaara este foarte calm....bland....tacut.....si cred k sar purta destu de frumos cu hinata....Iar Hianta.....ea este blanda.....rusinoasa.....timida......retrasa......cred k sar potrivi destol de bine decat cu Naruto.......ei bine Gaara este altfel decat Naruto care este un prost...Gaara pare a fi mult mai pasional decat Naruto....o parea el asa de infricosator dar yo cred k exista si ceva bun in el....Adik mai este si o mik dovada.....dupa cum stim toti Hinata il place la nebunie pe Naruto.....si cum se face k toti stiu asta nu mai el nu stie......Dar tot ce vreau eu sa va spoon aici este k este o diferenta mare intre Gaara si Naruto!!!!.....Si Hinata nu cred k ar merita sa stea cu unul ca Naruto.....Dupa parerea mea cu Gaara iar sta molt mai bine...Plus k eo nu prea vad ce asemanari soont intre Hinata si Naruto....Pe cand intre Gaara si Hinata soont o groaza.....de exemplu amandoi sunt blanzi, tacuti, puternici...Sar potrvi molt mai bine ei doi Wink....sper k va placut........ Very Happy Smile Surprised Shocked Cool Rolling Eyes Wink Neutral What a Face Suspect I love you No cyclops cat alien Basketball drunken Ce va placut la personaje alese??? View12
Sus In jos
Sakura Haruno
Hokage
Hokage
Sakura Haruno


Numarul mesajelor : 381
Varsta : 29
Sat : Satul ascuns in frunze
Data de inscriere : 02/02/2008

Ce va placut la personaje alese??? Empty
MesajSubiect: Re: Ce va placut la personaje alese???   Ce va placut la personaje alese??? Icon_minitimeSam Feb 09, 2008 12:40 pm

in fine 50 de pct ptr satul tau
OFF TOPIC:Nu cred k s-ar potrivi ei doi mai ales k sunt din sate diferite, dar nu asta conteaza si faptul k naruto q hinata se potrivesc mai moolt, adik nush cum sa zik hinata il considera pe naruto dolul sau.Si gaara la sfarsitul episoadelor q naruto isi da seama k tot ce a facut a fost rau si nu cred k se potrivesc deoarece nu l-am vazut pe gaara razand poate doar atunci cand omora pe cineva, dci nu prea cred k se potrivesc dar fiecare cu parerea lui
Sus In jos
http://naruto.forumgratis.ro
ochii reci a lui Gaara
Hokage
Hokage
ochii reci a lui Gaara


Numarul mesajelor : 364
Varsta : 28
Sat : Satul ascuns in nisip
Data de inscriere : 06/02/2008

Ce va placut la personaje alese??? Empty
MesajSubiect: Re: Ce va placut la personaje alese???   Ce va placut la personaje alese??? Icon_minitimeLun Feb 11, 2008 11:57 am

Ce mi-a placut mie la Gaara si la Hinata??....pey sa incepem Gaara m-a impresionat ca putea sa controleze nispul acum nu va ganditi ca m-a gandit la puterea lui...mi se pare un baiat tacut..linisitit..singur....calm...chiar dak ochii lui reci ca o furtuna vrea sa ucida,eu cred ca are si o inima calda si ca nu vrea sa ucida insa este fortat de demonul din el,oricum nu-mi schimb parerea...acu Hinata....imi place de ea este o fata prietenoasa.frumoasa....foarte timida cand vb cu naruto...mi se pare OK...imi place ca are Byagugan si ca poate vedea prin persoana.
Cel mai mult imi place personajele din Naruto shippuuden cand cresc si devin mai frumoase,mai mari .
deci cum este,eu am zis tot ce mia- placut la ei ,mi-am exprimat parerile care veneau din suflet,cat iau???
Sus In jos
http://naruto.forumgratis.ro
Sakura Haruno
Hokage
Hokage
Sakura Haruno


Numarul mesajelor : 381
Varsta : 29
Sat : Satul ascuns in frunze
Data de inscriere : 02/02/2008

Ce va placut la personaje alese??? Empty
MesajSubiect: Re: Ce va placut la personaje alese???   Ce va placut la personaje alese??? Icon_minitimeLun Feb 11, 2008 12:10 pm

100 pct
Sus In jos
http://naruto.forumgratis.ro
ochii reci a lui Gaara
Hokage
Hokage
ochii reci a lui Gaara


Numarul mesajelor : 364
Varsta : 28
Sat : Satul ascuns in nisip
Data de inscriere : 06/02/2008

Ce va placut la personaje alese??? Empty
MesajSubiect: Re: Ce va placut la personaje alese???   Ce va placut la personaje alese??? Icon_minitimeLun Feb 11, 2008 12:10 pm

merci si vreau sa te uiti si la fic,ca am pus
Sus In jos
http://naruto.forumgratis.ro
hinata_love_GAARA
Anbu
Anbu
hinata_love_GAARA


Numarul mesajelor : 39
Varsta : 28
Sat : sat ascuns in nisip
Data de inscriere : 08/03/2008

Ce va placut la personaje alese??? Empty
MesajSubiect: Re: Ce va placut la personaje alese???   Ce va placut la personaje alese??? Icon_minitimeSam Mar 15, 2008 2:56 pm

gaara&hinata....

gaara este o fire calma shi blanda...desi hinata este la fel ei doi sunt foarte diferiti...si la sat si la puteri...
hinata&gaara ar fi un cuplu perfect...ei s`ar potrivi foarte bine....
nu cum zic asta...Naruto&Hinata...ei doi nu s`ar potrivi...
Naruto are o fire mai de copil...Hinata este o fire mai timida....



Like a Star @ heaven Sper ca va placut
Sus In jos
ochii reci a lui Gaara
Hokage
Hokage
ochii reci a lui Gaara


Numarul mesajelor : 364
Varsta : 28
Sat : Satul ascuns in nisip
Data de inscriere : 06/02/2008

Ce va placut la personaje alese??? Empty
MesajSubiect: Re: Ce va placut la personaje alese???   Ce va placut la personaje alese??? Icon_minitimeSam Mar 15, 2008 9:50 pm

70
Sus In jos
http://naruto.forumgratis.ro
aka_tori
Student la academie
Student la academie
aka_tori


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 28
Sat : frunza
Data de inscriere : 17/07/2008

Ce va placut la personaje alese??? Empty
MesajSubiect: Re: Ce va placut la personaje alese???   Ce va placut la personaje alese??? Icon_minitimeJoi Iul 17, 2008 8:14 pm

Ce va placut la personaje alese??? Shiktemar%20timeskip%201Ce va placut la personaje alese??? 873id
haha ce indiscret e gaara:)) dupa cum v-at dat seama dupa imagini temeri si sikamaru este cuplul mau preferat I love you I love you I love you I love you king queen ei sunt intaligenti amandoi,ea blonda el brunet,si au si parul tot atat de scurt:)) tongue Razz Very Happy I love you I love you
Sus In jos
aka_tori
Student la academie
Student la academie
aka_tori


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 28
Sat : frunza
Data de inscriere : 17/07/2008

Ce va placut la personaje alese??? Empty
MesajSubiect: Re: Ce va placut la personaje alese???   Ce va placut la personaje alese??? Icon_minitimeJoi Iul 17, 2008 11:09 pm

imi cer miiiii de scuze ca mai postez un mesaj dar am 2 cupluri favorite: al doilea este sai+ino sunt draguti impreuna deci cam asta am de zis o sa pun cateva poze cu ei:D sa vedeti cat de draguti sunt impreuna [eu+sai]Ce va placut la personaje alese??? LJlrr6zOCe va placut la personaje alese??? 18450BB317C884 Ce va placut la personaje alese??? 109Ce va placut la personaje alese??? Ino_x_Sai_Kiss_by_Glay
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce va placut la personaje alese??? Empty
MesajSubiect: Re: Ce va placut la personaje alese???   Ce va placut la personaje alese??? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce va placut la personaje alese???
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto :: Elevi noi :: Dezbateri-
Mergi direct la: